دسته بندی ها


امنیت شبکه

در حال دریافت...

این دوره به صورت (حضوری/آنلاین) برگزار میشود

 

 

امنیت شبکه چیست؟

ارتقاي سطح امنیت شبکه های کامپیوتری از نیازهای اصلی گروه فناوری اطلاعات هر سازمانی می باشد. اصول اولیه پیاده سازی لحاظ کردن امنیت داخل شبکه از طریق تست دوره ای شبکه است. یکی از مواردی که در تست دوره ای شبکه انجام می گیرد حملاتی هستند که در شبکه انجام می دهیم تا نقاط ضعف را بشناسیم و نسبت به این نقاط ضعف امنیت شبکه را بهبود بخشیم. این کار برای کسانی که در دوره های مختلف امنیت کار می کنند یک ضرورت است تا ضعفهای های شبکه را شناخته و آنها را برطرف نمایند. جدا از هک و مسائل خرابکارانه، برای هر کارشناس الزامیست تا بداند چگونه به شبکه حمله می شود تا بتواند امنیت آن را تامین نماید. اینکار یک ضرورت است .

در آموزشگاه فکور تمامی دوره های تخصصی امنیت شبکه توسط اساتید بسیار مجربی که تجربه و سابقه انجام پروژه های مختلف امنیت شبکه را به عهده داشته اند برگزار می گردد.


 

چرا آموزش امنیت شبکه مهم است؟

امنیت شبکه برای شبکه های خانگی و همچنین در دنیای تجارت مورد مهمی است. اکثر خانه هایی که دارای اینترنت پرسرعت هستند دارای یک یا چند روتر بی سیم هستند که در صورت عدم ایمن سازی مناسب می توان از آن‌ها استفاده کرد. یک سیستم امنیتی محکم شبکه به کاهش خطر از دست رفتن اطلاعات، سرقت و خرابکاری کمک می کند. اما فراتر از امنیت شبکه خانگی که با چند فرمول ساده از جمله مدیریت رمز های عبور، تا حدود زیادی قابل کنترل است، آموزش شبکه در مقیاس بزرگتر و حرفه ای تر، برای سازمان هایی مورد استفاده وسیع است که اطلاعات مهمی برای حفظ و نگهداری دارند و این حتماً نیازمند حضور حرفه ای در دوره های امنیت شبکه و آموزش شبکه در مقیاس وسیع است.

آموزش امنیت شبکه عبارت است از دوره های یادگیری ایمن سازی شبکه کامپیوتری در برابر نفوذگران، اعم از مهاجمان هدفمند یا بدافزارهای فرصت طلب.


 

آموزش دوره های امنیت؛ کسب مهارتی که هر کسی قادر به بدست آوردن آن نیست

آموزش امنیت شبکه دوره ای است که0 مهارت هایی را به شما معرفی می کند که هیچ کس نمی تواند به سادگی و راحتی آن را به دست آورد. به همین دلیل است که هر ذهن جوان و خلاقی برای بدست آوردن حرفه در این زمینه تمرکز زیادی دارد.

* کارشناسان امنیت شبکه  با مفاهیم زیادی در دوره شبکه و سایر امنیت ها آشنا هستند که دانستن آنها بسیار جالب است

* آن‌ها به سادگی می توانند مطمئن شوند که متخصصان با رضایت کامل کار می کنند و هر روزمورد جدیدی برای کار دارند

* کار یک متخصص امنیت شبکه چندان پیچیده نیست اما چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد شبکه اصلی ، امنیت شبکه و غیره وجود دارد که باید خود را در جلسات آموزش شبکه به روز کند.

* بسیاری از متخصصان در حال حاضر برخی از پردرآمدترین مشاغل را به دلایلی غیر از مهارت هایی که با گذشت زمان کسب کرده اند، به دست آورده اند

* حرفه ای ها می توانند به راحتی با چند دوره شبکه ، کار تعدادی از ابزارها را یاد بگیرند و بنابراین یک حوزه مفید برای کسانی است که به این کار علاقه دارند.

محتوای دوره

مجموع: 0 مبحث کل ساعت: 00:00:00

هنوز هیچ درسی منتشر نشده است.

برای ثبت دیدگاه ابتدا ثبت نام کنید

پرسش و پاسخ

هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است