دسته بندی ها


مهندسی شبکه

در حال دریافت...

این دوره به صورت (حضوری/آنلاین) برگزار میشود

 

شما علاقه مندان به یادگیری شبکه می توانید تا با شرکت در دوره جامع مهندسی شبکه با تمامی مباحث کاربردی مرتبط با این حوزه آشنا گردیده و آنان را فرا بگیرید. این دوره جامع به گونه ای طراحی شده است تا این امکان را برای شما فراهم سازد تا در کنار آشنایی با کلیه مباحث کاربردی شبکه اعم از Network+، CCNA، MCSE 2016 با اصول مربوط به چگونگی نصب و پیاده سازی سرویس های ویندوز سرور مایکروسافت و همچنین پیکربندی سوئیچ ها و روترهای سیسکو آشنا شوید.


 

 آموزش نت ورک پلاس Network+

در دوره +network مطالب پایه، اساسی و ضروری که در حقیقت پیش نیاز بقیه دوره های شبکه میباشد، به شکل گسترده ای تشریح میشود.

نت ورک پلاس شامل مفاهیم مهمی مانند آشنایی با تجهیزات و سخت افزار شبکه، لایه های شبکه، آشنایی با سرویس ها و پروتکل های موجود در هر لایه، آشنایی با انواع دستگاه های مربوط به شبکه و نیز مباحث IP Addressing ، از سرفصلهای مهم دوره Network+ میباشند.

آموزش Network+ پیشنیاز تمام دوره های آموزشی شبکه (مایکروسافت و سیسکو) می باشد. معمولا فارغ التحصیلان رشته های کامپیوتر و IT تا حدودی با آن آشنا هستند. فراگیری دوره آموزشی Network+ شما را در درک مباحث MCSE و Cisco یاری می نماید.


 

آموزش میکروسافت MCSE یا MCSA

پس از گذراندن دوره network+ ، پیشنهاد میشود که افراد دوره MCSA یا MCSE مربوط به شرکت مایکروسافت را بگذرانند، به این دلیل که در دوره های مایکروسافت، بسیاری از مطالب و مفاهیم اساسی و ضروری به زبان ساده تر نسبت به دوره های دیگر تدریس میشود. محیط سیستم عامل ویندوز سرور که افراد در آن فرایند آموزش و یادگیری را میگذرانند، محیط گرافیکی و کاربرپسند میباشد.

در این دوره آموزش شبکه در بستر نرم افزاری و راه اندازی شبکه های کامپیوتری با استفاده از سیستم عامل های مایکروسافت (windows Server) و راه اندازی سرویس های مختلف در این سیستم عامل و مدیریت کاربران در سطوح دسترسی مختلف، می پردازد. در دوره مایکروسافت شما می توانید یک شبکه کامل ایجاد کنید و مفهوم شبکه ، کلاینت و سرور را بصورت کاملا عملی درک نمایید.


 

 آموزش سیسکو CCNA

دوره آموزشی CCNA معمولا به راه اندازی شبکه های کامپیوتری در بستر سخت افزاری می پردازد، طراحی شماتیک و ساختاربندی فیزیکی شبکه و تنظیم و راه اندازی و نگهداری روترها و سوئیچ های سیسکو از مباحث مهم این دوره های آموزشی هستند. شرکت Cisco بعنوان بزرگترین و معتبرترین شرکت در زمینه ساخت، طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری و تجهیزات آن در جهان شناخته شده است.

با توجه به استفاده گسترده از تجهیزات سیسکو در شبکه های کامپیوتری، انتخاب دوره آموزش CCNA بعنوان اولین کورس سیسکو، بهترین انتخاب باشد.

توجه: پس از گذراندن دوره CCNA می توانید دوره های حرفه ای تر سیسکو به نام CCNP را بگذرانید، حرفه ای ترین و بالاترین سطح مدارک سیسکو نیز CCIE نام دارد که در ایران کمتر از ۵۰ نفر به این مدرک دست یافته‌اند.

 

محتوای دوره

مجموع: 0 مبحث کل ساعت: 00:00:00

هنوز هیچ درسی منتشر نشده است.

برای ثبت دیدگاه ابتدا ثبت نام کنید

پرسش و پاسخ

هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است