دسته بندی ها


کاربر ICDL ویژه کانون وکلای خراسان شمالی

در حال دریافت...

ICDL یا International Computer Driving License به معنای مهارت کار با کامپیوتر می باشد. دوره کاربر ICDL یک استاندارد بین المللی در مهارت های کاربردی کامپیوتر است. این برنامه یک گواهینامه با کیفیت بالا و معتبر در سطح بین المللی است که توسط متخصصان دانشگاهی و بین المللی از سراسر جهان طراحی، ارزیابی و تأیید شده است.

به این مهارتها در داخل اروپا ECDL و در خارج اروپا ICDL گفته می شود. گواهینامه کاربر ICDL مدرکی معتبر و مورد تایید ۱۴۹ کشور جهان، سازمان های بین المللی، ادارات و … است. این استاندارد پس از گذراندن ۷ مرحله آموزش به کاربر داده خواهد شد. در حال حاضر مهارت های هفت گانه رایانه به مدرک استانداردی تبدیل شده که در کشورهای غیراروپایی کاربرد دارد و برنامه درسی آن مشابه دروس ECDL است.

بنیاد گواهینامه اروپایی راهبری کامپیوتر، برنامه درسی را تعیین کرده و آن را دائما به روز رسانی می کند تا اطمینان حاصل شود که دروس آن با دنیای کار و پیشرفت های انجام شده در زمینه فناوری هماهنگ است. میزان پذیرش ICDL در کشورها، به طور روز افزونی در حال رشد است و در حال حاضر بسیاری از افراد و شرکت ها، این گواهینامه را معیاری برای سنجش مهارت های کامپیوتری می دانند.

سازمان های حمایت کننده از گواهینامه کاربر ICDL در بخش وسیعی از صنعت و دانشگاه فعالیت می کنند؛ علاوه بر آن، این گواهینامه مورد حمایت اتحادیه اروپاست که استانداردها و سطح کیفیت را در سراسر اروپا تضمین می کند.

ویژگی دوره کاربر ICDL:

فراگیر پس از پایان دوره آموزشی کاربر ICDL، با شرکت در آزمون عملی و کتبی که توسط سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور برگزار می شود ، در صورت کسب حد نصاب نمره قبولی موفق به اخذ گواهینامه مهارت در این حرفه می شود.

برخی از ویژگی های این دوره ها عبارتند از :

۱) استاندارد‌‌‌‌ جهانی برای مهارت کامپیوتری کاربر به شمار می‌ رود

۲) وسط انجمن‌ های کامپیوتری، سازمان‌ های بین‌ المللی مانند یونسکو ، دولت‌ها ، بخش علمی و دانشگاهی و سازمان‌ های خصوصی تأیید شده است

۳) از رایج‌ ترین گواهی‌ نامه‌ مهارت‌ کاربری کامپیوتر در جهان (با بیش از ۱۱ میلیون داوطلب) به شمار می‌ رود.

۴) منحصر به کار با یک نرم افزار خاص نیست.

در این دوره مهارت های زیر آموزش داده می شود:
  • *مبانی و مفاهیم کامپیوتر
  • *مهارت یادگیری کار با ویندوز
  • *اینترنت
  • *نرم افزار WORD
  • *نرم افزار EXCEL
  • *نرم افزار POWER POINT
  • *نرم افزار ACCESS

 

***مکان برگزاری دوره: آموزشگاه فکور

 

 

محتوای دوره

مجموع: 0 مبحث کل ساعت: 00:00:00

هنوز هیچ درسی منتشر نشده است.

برای ثبت دیدگاه ابتدا ثبت نام کنید

پرسش و پاسخ

هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است